DOMOPLAN a horské apartmány Bukovka

Alpský zážitek v Orlických horách

Okrajová část Orlických hor nabízí nejen hustou síť cyklotras nebo turistických cest, ale také jeden z nejlepších skiareálů v regionu. V jeho bezprostřední blízkosti nyní najdeme i Resort Buková hora, který nabízí 29 parcel určených k výstavbě soukromých i komerčních objektů.


Na jedné z nich vzniká pod záštitou developerské společnosti DOMOPLAN aparthotel s čtyřhvězdičkovými apartmány, wellness centrem a špičkovým hotelovým servisem, jaký známe z alpských resortů. Do přípravy projektu se zapojilo londýnské architektonické studio Identity Design, jehož úkolem byl návrh resortu, který okouzlí své návštěvníky, poskytne jim výjimečné pohodlí a zároveň bude plně v souladu s okolní přírodou.

Kontaktní formulář

Sháníte nové bydlení v Pardubicích a okolí, rádi byste investovali do nemovitostí nebo  potřebujete pomoci s přípravou finančního plánu? Rád se na to s vámi podívám. Stačí jen  vyplnit kontaktní formulář. Následně se vám ozvu a společně už určitě najdeme to nejlepší řešení přímo pro vás.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s
Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Petr Toman

Petr Toman

investiční, realitní a finanční konzultant, oblastní ředitel Broker Consulting, Pardubice a okolí

Kde mne najdete?
Komenského 119
530 03 Pardubice

 

Monitorovaná linka
pro investiční služby: 731 537 674
Provoz linky Po–Pá 9.00–16.30


Působím jako investiční, realitní a finanční konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky. Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.


© Petr Toman 2021
Podmínky užívání internetových stránek www.tomanpetr.eu