Developerský projekt Resort Buková hora

Prostor pro relaxaci i dobrou investici

Unikátní projekt zasazený do čisté přírody Orlických hor. I tak by se dal popsat Resort Buková  hora, který svým novým majitelům nabízí 29 samostatných parcel o rozloze 1000–2500 m2. Parcely jsou vhodné nejen k výstavbě vlastních rekreačních nebo rodinných domů, ale také pro komerční účely, kdy na nich mohou vzniknout penziony, apartmány či horské chalupy  určené k pronájmu.

Resort se nachází v obci Červená voda, která je oblíbeným místem pro trávení letní i zimní dovolené. V létě je místo jako stvořené pro cyklovýlety nebo procházky kopcovitou krajinou. Pro zimní radovánky je připravený skipark Červená voda, který nabízí nejrychlejší a nejdelší lanovou dráhu Orlických hor.

Kontaktní formulář

Sháníte nové bydlení v Pardubicích a okolí, rádi byste investovali do nemovitostí nebo  potřebujete pomoci s přípravou finančního plánu? Rád se na to s vámi podívám. Stačí jen  vyplnit kontaktní formulář. Následně se vám ozvu a společně už určitě najdeme to nejlepší řešení přímo pro vás.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s
Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Petr Toman

Petr Toman

investiční, realitní a finanční konzultant, oblastní ředitel Broker Consulting, Pardubice a okolí

Kde mne najdete?
Komenského 119
530 03 Pardubice

 

Monitorovaná linka
pro investiční služby: 731 537 674
Provoz linky Po–Pá 9.00–16.30


Působím jako investiční, realitní a finanční konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky. Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.


© Petr Toman 2021
Podmínky užívání internetových stránek www.tomanpetr.eu