Nabízené služby

Ať už sháníte nové bydlení v Pardubickém kraji, uvažujete o investování (nejen) do realit, nebo potřebujete pomoct s finančním plánem, jsem tady pro vás. Ke každému klientovi přistupuji individuálně, naslouchám jeho potřebám a ve spolupráci s ním hledám to nejlepší možné řešení.

  • Finanční plán

Pomůžu vám získat kontrolu nad vašimi financemi. Společně najdeme způsob, jak je přimět, aby pracovaly pro vás. Příprava finančního plánu je efektivním způsobem, jak začít co nejlépe hospodařit s penězi. Díky pečlivě sestavené strategii rychle porovnáme vaše příjmy a výdaje, zjistíme, ve kterých oblastech zbytečně utrácíte, a určíme vaše finanční cíle na následující roky.

Spočítejte si orientační výši vašeho starobního důchodu

Vlastní bydlení
  • Vlastní bydlení

Váš sen o vlastním bydlení se už brzy může stát skutečností. Společně si projdeme vaše požadavky, přání i možnosti. Potom se pustíme do realizace vašich plánů. Poradím s výběrem nemovitosti a pomůžu i s jejím hledáním. Samostatnou kapitolu tvoří možnosti financování, na které se zaměříme. V neposlední řadě se postarám i o samotný nákup.

Porovnejte si možnosti hypotéky


Kolik musíte pravidelně investovat, abyste si zkrátili splatnost hypotéky?

  • Realitní služby

Ve světě realit jsem jako doma a rád vám vždy pomůžu najít tu nejvýhodnější a nejjednodušší cestu k vytyčenému cíli. Zabývám se prodejem i nákupem starších nemovitostí, specializuji se ovšem také na developerské projekty a jejich financování. Jsem tak připravený najít vhodné řešení, ať už jsou vaše požadavky jakékoli. V případě potřeby pomohu také s  financováním nového bydlení.

Realitní služby
Investice
  • Investice

Vaše peníze by měly vždy pracovat pro vás, ne pro někoho jiného. Jenže jak toho dosáhnout? Odpověď je jednoduchá. Promyšlenými a správnými investicemi. Poradím vám, ve kterých oblastech se vyplatí investovat a od čeho dát naopak raději ruce pryč. Velkou příležitost vidím v investicích do realit, kterým se teď věnuji na prvním místě.

Jakou hodnotu bude mít vaše portfolio při pravidelné investici?

  • Developerské projekty

Rád jsem tam, kde vzniká něco nového. Proto mě baví pracovat na developerských projektech, které nabízejí nespočet možností. Ať už se chystáte investovat do realit, nebo si chcete dopřát vlastní bydlení, které nikdo před vámi neobýval, developerský projekt bude správnou volbou. Poradím vám s financováním i nákupem, abychom společně předešli všem rizikům.

Developerské projekty
Následná péče
  • Následná péče

Spolupráce pro mě nekončí úspěšným předáním finančního plánu nebo klíčů od nového bydlení. S klienty si buduji vztah založený na vzájemném respektu a důvěře, který trvá dlouhé roky. I po letech se s nimi rád setkávám, poslouchám pokračování jejich příběhů a v případě potřeby jsem vždy připravený pokračovat v zahájené spolupráci.

Kontaktní formulář

Sháníte nové bydlení v Pardubicích a okolí, rádi byste investovali do nemovitostí nebo  potřebujete pomoci s přípravou finančního plánu? Rád se na to s vámi podívám. Stačí jen  vyplnit kontaktní formulář. Následně se vám ozvu a společně už určitě najdeme to nejlepší řešení přímo pro vás.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s
Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Petr Toman

Petr Toman

investiční, realitní a finanční konzultant, oblastní ředitel Broker Consulting, Pardubice a okolí

Kde mne najdete?
Komenského 119
530 03 Pardubice

 

Monitorovaná linka
pro investiční služby: 731 537 674
Provoz linky Po–Pá 9.00–16.30


Působím jako investiční, realitní a finanční konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky. Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.


© Petr Toman 2021
Podmínky užívání internetových stránek www.tomanpetr.eu