O mně

Spolupráce s klienty pro mě není krátkodobou záležitostí,
ale partnerským vztahem, který trvá dlouhá léta.

O MNĚ

Reality a investice mě vždy lákaly. Proto když se naskytla možnost propojit tyto dva obory, které spolu úzce souvisí, a začít vytvářet něco smysluplného, co by zároveň pomáhalo mým klientům, neváhal jsem ani chvíli. Svým klientům pomáhám vybírat oblasti, ve kterých se vyplatí investovat. Reality považuji za tu vůbec nejlepší investici, kterou můžeme uskutečnit. Mým cílem je, aby peníze klientů začaly pracovat v jejich prospěch.

To mi umožňuje i má spolupráce se společností Broker Consulting a. s., ve které působím už od roku 2012. Velkou výhodu vidím ve stabilním a spolehlivém zázemí, které mi v kombinaci s dobře známým jménem společnosti umožňuje poskytování těch nejkvalitnějších služeb v oblasti realit a financí.

Petr Toman

RÁD NASLOUCHÁM PŘÍBĚHŮM SVÝCH
KLIENTŮ

Aktuálně působím jako realitní a investiční konzultant. Zároveň vykonávám funkci oblastního ředitele v Pardubicích. Z těchto pozic pro své klienty připravuji finanční plány, pomáhám jim při realizaci snu o vlastním bydlení, zabývám se financováním developerských projektů a nepodceňuji ani následnou péči.

Za každým klientem stojí příběh, kterému během spolupráce věnuji maximální pozornost. Nikdo pro mě není jen odeslaným formulářem nebo získanou provizí. Náš vztah je založený na vzájemné důvěře a respektu. Spokojenost mých klientů je pro mě tou nejlepší referencí.

DOBRÝ SKUTEK

„Petr je pravidelným dárcem a podporovatelem organizace Dobrý skutek, která pomáhá lidem v tíživé situaci, od roku 2012. Pravidelně finančně pomáhá také jeho manželka a syn. Dary v součtu dosahují částky 70 000 Kč a pomohly řadě lidí v těžké finanční situaci. Například tříletému Adrianovi s mozkovou vadou k neurorehabilitaci, Karolíně Součkové k invalidnímu vozíku, Silvii Rysové ke službě tísňové péče a mnoha dalším.“

Za Dobrý skutek
Dominika Morgenšternová

DOBRÝ SKUTEK

Podpora je realizována prostřednictvím finančních sbírek, které jsou zveřejňovány na webových stránkách:
www.dobryskutek.cz

Kontaktní formulář

Sháníte nové bydlení v Pardubicích a okolí, rádi byste investovali do nemovitostí nebo  potřebujete pomoci s přípravou finančního plánu? Rád se na to s vámi podívám. Stačí jen  vyplnit kontaktní formulář. Následně se vám ozvu a společně už určitě najdeme to nejlepší řešení přímo pro vás.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s
Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Petr Toman

Petr Toman

investiční, realitní a finanční konzultant, oblastní ředitel Broker Consulting, Pardubice a okolí

Kde mne najdete?
Komenského 119
530 03 Pardubice

 

Monitorovaná linka
pro investiční služby: 731 537 674
Provoz linky Po–Pá 9.00–16.30


Působím jako investiční, realitní a finanční konzultant společnosti Broker Consulting, a.s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky. Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.


© Petr Toman 2021
Podmínky užívání internetových stránek www.tomanpetr.eu